Міжнародне рейтингове агентство Moody's переглянуло прогноз щодо курсу гривні після підписання угоди про фінансову допомогу в 1 мільярд доларів від США Україні, повідомив президент України Петро Поршенко.

«Як тільки стало відомо про те, що буде підписано угоду, всесвітньо відоме Міжнародне рейтингове агентство Moody's відразу ж переглянуло свій прогноз щодо курсу української гривні, а українські цінні папери на європейському ринку поліпшили свої показники. Це є символом того, що інвестори вірять в Україну», – вважає Порошенко.

Він також висловив упевненість, що після цього документа відбудеться підписання і документа про співпрацю з МВФ, іншими фінансовими організаціями, отримання макрофінансової допомоги з боку ЄС.

«Я дуже вдячний США за таку своєчасну і важливу допомогу нашій країні. Упевнений, що за допомогою світової коаліції на підтримку України ми відновимо нашу державу», – сказав Порошенко.

У свою чергу посол США в Україні Джеффрі Пайетт підкреслив, що ця угода, як і попередні кредитні гарантії, сприятиме реалізації програм МВФ.

«Підписання угоди про кредитні гарантії свідчить про помітний і істотний прогрес реформ в Україні, які Вам, пане президенте і українському уряду вдалося досягти», – зазначив посол.

Раніше Україна домовилася зі США про надання кредитних гарантій на $1 млрд.

Поділитись: