УКРАЇНА

Московський суд переніс розгляд справи Сущенка на 23 квітня

28 березня, 2018 15:45
УКРАЇНА/Московський суд переніс розгляд справи Сущенка на 23 квітня
Зберегти
Вигляд
Московський міський суд оголосив перерву в розгляді справи арештованого у Росії українського журналіста Романа Сущенка до 23 квітня.

Московський міський суд оголосив перерву в розгляді справи арештованого у Росії українського журналіста Романа Сущенка до 23 квітня.

Про це повідомив його адвокат Марк Фейгін.

«У процесі по Сущенку оголошено перерву до 23 квітня 2018 року. З 24 квітня сторона захисту перейде до подання доказів», — написав захисник.

Нагадаємо, 27 березня у Москві журналісту Сущенку на шість місяців продовжили арешт.

Під час ухвалення рішення із залу суду попросили вийти не тільки журналістів, але й українського консула Геннадія Брескаленка, якому не дали можливість виступати громадським захисником Сущенка.

Раніше адвокат Фейгін заявив, що справа Савченко може негативно вплинути на звільнення Сущенка.

Кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у вересні 2016-го року в Москві, коли приїхав до Росії відвідати родичів.

У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

Адвокат Сущенка Марк Фейгін заявив, що Кремль планує засудити Сущенка до 20 років в'язниці. Повідомлялося, що утримуваного в Росії журналіста Сущенка звільнятимуть індивідуально

Президент Петро Порошенко у лютому заявив, що Україна готова обміняти спійманих на Донбасі російських солдатів на утримуваних в Росії українських заручників, зокрема на журналіста Романа Сущенка.

Пов`язані новини