У Міністерстві закордонних справ України заявили, що мова ворожнечі заяви МЗС Росії щодо річниці президентстваВолодимира Зеленського ставить під сумнів налаштованість російської сторони до дипломатичного врегулювання.

Про це йдеться у відповіді МЗС України на заяву російського зовнішньополітичного відомства.

«Мова ворожнечі коментаря МЗС РФ не містить навіть натяку на конструктив і ставить під сумнів налаштованість російської сторони до дипломатичного врегулювання. Натомість Україна займає конструктивну позицію у Нормандському форматі та Мінському процесі і прагне дипломатичним шляхом врегулювати конфлікт, вносячи відповідні ініціативи», — йдеться у відповіді.

У міністерстві наголошують, що справжньою причиною, яка руйнує співпрацю між двома державами, є «російська збройна агресія проти України, що триває, окупація Росією українських територій та незаконне утримання нею українських громадян».

«Очікуємо на зміну Росією пропагандистської риторики і перехід до конструктивної взаємодії з метою деокупації окремих районів Донецької та Луганської областей і Криму», — зазначили українські дипломати.

Раніше МЗС Росії оприлюднило великий коментар до річниці президентства Володимира Зеленського, її суть доволі стандартна для російської пропаганди — в Україні русофобія, культивують нацизм, а населення зубожіє.

Нагадаємо, сьогодні, 20 травня, в день річниці президентства Зеленський дав прес-конференцію у Маріїнському парку в Києві.

Читайте відповіді президента на численні запитання у нашому текстовому онлайні.

Поділитись: