УКРАЇНА

Мовники вимагають не віддавати частоти регіонального ТБ для загальнонаціональних каналів

22 червня, 2018 12:59
УКРАЇНА/Мовники вимагають не віддавати частоти регіонального ТБ для загальнонаціональних каналів
Зберегти
Вигляд
Асоціація телерадіомовників вимагає не використовувати частоти регіонального ТБ для загальнонаціонального мовлення

Незалежна асоціація телерадіомовників заявила про «неприпустимість подальшого використання частотного ресурсу, передбаченого для регіонального телебачення, для загальнонаціонального мовлення».

Про це йдеться у заяві, яка надійшла у редакцію Громадського.

«У зв’язку з наближенням розгляду питання щодо продовження ліцензій на мовлення на каналі мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «ТВ Вибір», які працюють під логотипом «112 Україна», хочемо привернути увагу української та міжнародної медіа спільності, державних та громадських організацій», — зазначають у заяві.

Асоціація заявила зокрема і про наступні вимоги:

1. Від Національної ради Україні з питань телебачення і радіомовлення неухильно дотримуватись чинного законодавства при розгляді питання продовження ліцензій ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «ТВ Вибір» та застосовувати до всіх мовників рівні підходи. В найкоротші терміни забезпечити можливість використання ресурсу МХ-5 для цілей регіонального мовлення. У випадку вивільнення цих частот невідкладно провести конкурс на їх використання серед діючих регіональних мовників.

2. Від народних депутатів, представників державних органів, медіа організацій та журналістських об’єднань не вдаватися до популістичних та маніпулятивних заяв, в яких неіснуючим порушенням свободи слова намагаються виправдати та прикрити порушення закону та прав і законних інтересів інших мовних організацій.

Нагадаємо, Національна суспільна телерадіокомпанія України продала права на трансляцію Чемпіонату світу з футболу-2018, аби не втратити права на трансляцію ЧС-2022.

 

Пов`язані новини