УКРАЇНА

НСТУ продала права на трансляцію ЧС-2018, аби не втратити права на ЧС-2022 — Аласанія

15 червня, 2018 12:14
УКРАЇНА/НСТУ продала права на трансляцію ЧС-2018, аби не втратити права на ЧС-2022 — Аласанія
Зберегти
Вигляд
Національна суспільна телерадіокомпанія України продала права на трансляцію Чемпіонату світу з футболу-2018, аби не втратити права на трансляцію ЧС-2022.

Національна суспільна телерадіокомпанія України продала права на трансляцію Чемпіонату світу з футболу-2018, аби не втратити права на трансляцію ЧС-2022.

Про це повідомив очільник НСТУ Зураб Аласанія у Facebook.

За його словами, Національна телекомпанія України, правонаступником якої є НСТУ, купила в Європейської спілки мовників (ЄСМ) пакет прав на трансляцію ЧС-2018 у Росії та ЧС-2022 у Катарі.

Вартість угоди не розголошується, але, за словами Аласанії, «ціна вимірюється у мільйонах євро». Відповідно до угоди, сплата здійснюється траншами кожен рік.

Після анексії Криму та початку конфлікту на сході України НТКУ заявила про можливу відмову від трансляції мундіалю в Росії.

Аласанія зазначив, що з 2016 року почав накопичуватися борг НТКУ за цією угодою. У ЄСМ заявили про можливість штрафних санкцій і позбавлення НТКУ прав на трансляцію ЧС-2022.

У травні 2018 року НСТУ продає субліцензію на показ половини матчів ЧС-2018 каналу «Інтер», завдяки чому погашає 2/3 боргу.

«Травень 2018 — НСТУ пропонує Inter Media group придбати другу половину. Перемовини ускладнюються повною відсутністю на ринку інших покупців/пропозицій. Але в результаті підписано додаткову угоду про придбання виключних прав на показ двома каналами («Інтер» та НТН) повного пакета ЧС 2018», — написав Аласанія.

Як повідомлялося, близько 6 тисяч українців придбали квитки на матчі ЧС-2018 у Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Художник з Києва намалював альтернативні плакати до ЧС з футболу у Росії

Міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон у парламенті заявив, що вважає доречним порівняння Чемпіонату світу з футболу в Росії з Олімпіадою 1936 року в нацистській Німеччині.

Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу з футболу.

Члени королівської родини та британські міністри не поїдуть на чемпіонат світу з футболу у 2018 році у Росію через можливу причетність РФ до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

В Європарламенті закликали ігнорувати чемпіонат світу з футболу в РФ.

Ісландія оголосила дипломатичний бойкот Чемпіонату світу з футболу-2018 у Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білому домі запропонували фанатам «добре подумати» перед поїздкою на ЧС-2018 в Росію

Пов`язані новини