Міністерство охорони здоров'я зафіксувало відхилення показників якості води на деяких пляжах по всій Україні. Зокрема рекомендують закрити пляжі у Києві, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях.

Про це повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ.

Так, у Донецькій області на міському пляжі в районі готелю «Турист» у Маріуполі виявили кишкову паличку. У пробах води з громадського пляжу селища міського типу Ялта виявили бактерію v. Parahaemolуtісus, яка може спричиняти шлункові захворювання.

У Запорізькій області кишкову паличку виявили на пляжі «Центральний — ліва сторона» в Запоріжжі, на міському пляжі «Сонячний» в Енергодарі, а на пляжі «Правий берег» вода не відповідає хімічним показникам.

У Миколаївській області кишкову паличку знайшли у морській воді на пляжах «Чайка», «Прибій» і «Стрілка» в Миколаєві, а також на пляжі у Первомайську.

В Одеській області кишкову паличку виявили на одеських пляжах «Аркадія», «Дельфін», 13-ій і 16-ій станції Великого Фонтану.

У Херсонській області кишкову паличку знайшли на пляжі в Новій Каховці.

У Києві кишкова паличка знайшлася на пляжі «Пуща-Водиця», а пляжі «Вербний», «Пуща-Водиця»/5–7 лінія/на р. Горенка не відповідають якості за хімічними показниками.

Біля цих пляжів рекомендують встановити щити про заборону купання. Проби води експерти досліджували з 19 по 25 червня.

Загалом у цьому сезоні МОЗ спостерігає за якістю води на 178 пляжах.

Поділитись: