Заклади громадського харчування, які працюють на видачу замовлень з собою, мають забезпечити дотримання соціальної дистанції у чергах.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я у Telegram-каналі «Коронавірус_інфо».

«Звертаємося до закладів харчування, які працюють на видачу замовлень із собою. Будьте свідомими, потурбуйтесь про безпеку своїх клієнтів. Забезпечте дотримання соціальної дистанції у чергах», — інформує відомство.

Міністерство закликає ці заклади забезпечити відстань між людьми не менш ніж 1,5-2 метри й уникати натовпів.

У таких закладах рекомендують зробити розмітку на підлозі: фарбою або наліпками. Також МОЗ пропонує до завантаження макети ніг для оформлення розмітки.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні станом на ранок 5 квітня зафіксували 1251 пацієнта з коронавірусом. Загалом 32 пацієнтів померли та 25 одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: