Італія вже місяць перебуває на карантині через епідемію коронавірусу, через що у соціально незахищених людей закінчуються гроші й вони часто не можуть дозволити собі їжу.

Про це йдеться в матеріалі CNN.

ОНОВЛЕНО: у попередній версії новини йшлося про те, що в Італії через коронавірус зріс рівень злочинності, але це не відповідає дійсності. Ми перепрошуємо у читачів за цю помилку.

Оскільки значна частина населення на півдні працює у так званій «чорній економіці», багато людей втратили роботу, на якій вони не можуть юридично вимагати допомоги по безробіттю.

У південній провінції Апулія поліція повідомила, що нещодавно там викрали вантажівку з продуктами, яка доставляла їжу.

CNN пише також про інцидент у Палермо (Сицилія). Там 20 невдоволених людей одночасно відмовлялися платити в супермаркеті. Таким чином люди хотіли привернути увагу до проблеми.

Водночас практично у кожному продуктовому магазині Італії нині є візок, де людей закликають жертвувати продукти тим, хто їх потребує.

Мер Палермо Леолука Орландо розповів CNN, що зараз муніципалітет визначає місця, куди люди можуть звернутися за допомогою й отримати їжу. Він занепокоєний тим, що влада не зможе конкурувати з набагато більшим джерелом «допомоги», таким як організовані злочинні угрупування, які «чекають свого часу», щоб використати ситуацію й запропонувати підтримку в обмін на участь в банді.

За останніми даними, в Італії від коронавірусу померли 15 362 людини, водночас 20 996 — одужали. Загалом зафіксували 124 632 випадки інфікування.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: