Музикант Стіві Вандер під час свого виступу в Атлантік Сіті віддав шану померлому 25 серпня сенатору Джону Маккейну та присвятив йому пісню.

Музикант Стіві Вандер під час свого виступу в Атлантік Сіті віддав шану померлому 25 серпня сенатору Джону Маккейну та присвятив йому пісню.

Про це пише журнал People.

Вандер заспівав кавер на аісню Біллі Джоеля «Just the Way You Are».

«Ця пісня присвячується сенатору Джону Маккейну. Я хотів зустрітися з ним до того, як він залишив цю планету, але я не мав такої можливості. Але він показав, що співчуття, це не про жодну з політичних партій, це про любов до людей саме такими, якими вони є», — сказав співак.

«Нехай Господь блоголовить його душу. Давайте ширити любов його родині. Я шлю усю мою любов, усі мої молитви», — додав Вандер.

Повна зала вшанувала ці слова і пам'ять Маккейна оплесками стоячі.

25 серпня помер американський сенатор-республіканець Джон Маккейн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖМаккейн проти раку: портрет одного з найзатятіших лобістів інтересів України

У 2017 році у Маккейна діагностували гліобластом - злоякісну пухлину мозку. Попри захворювання, він продовжував працювати в Сенаті. Напередодні смерті він вирішив припинити лікування пухлини мозку.

Під час кампанії 2016 року виступав проти Дональда Трампа та продовжував критикувати його після обрання.

До приходу в політику Маккейн служив в авіації, зокрема був учасником війни у ​​В'єтнамі, де був збитий і взятий в полон, у якому провів понад п'ять років.

Серед українців Маккейн був відомий як лобіст українських інтересів на Заході. 

 

Поділитись: