ENRU
МВФ очікує від Ради прийняття пенсійної реформи та початку приватизації
26 травня, 2017
368

Міжнародний валютний фонд очікує від українського парламенту підтримки пенсійної, земельної, приватизаційної та антикорупційної реформ для отримання 5-го траншу місії.

Про це йдеться у заяві голови місії МВФ Рона ван Родена, за результатами роботи в Україні місії Міжнародного Валютного Фонду.

«Забезпечення парламентської підтримки цих законопроектів буде необхідним кроком на шляху завершення четвертого перегляду (програми розширеного фінансування МВФ)», — йдеться у заяві.

За словами ван Родена, економіка України почала своє відновлення, валові міжнародні резерви продовжують зростати, сягнувши рівня в 17.6 млрд дол США, а очікувана інфляція може скласти менше 10 відсотків на кінець року.

Водночас, на тлі позитивних короткотермінових очікувань «рішуче проведення структурних реформ залишається ключовим чинником забезпечення потужнішого та стійкішого економічного зростання».

Скріншот з заяви МВФ. 

Зазначимо, що місія Міжнародного Валютного Фонду (МВФ) на чолі з Роном ван Роденом відвідала Київ в період з 16 по 26 травня.

Раніше прем'єр Гройсман заявив, що прийняття пенсійної реформи дозволить подолати дефіцит Пенсійного фонду протягом 10 років. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram