Світ

МВФ та Аргентина домовились про кредитну програму на $50 млрд

8 червня, 2018 10:37
Світ/МВФ та Аргентина домовились про кредитну програму на $50 млрд
Зберегти
Вигляд
Уряд Аргентини досяг попередньої домовленості з Міжнародним валютним фондом щодо кредитної лінії на 50 мільярдів доларів.

Уряд Аргентини  досяг попередньої домовленості з Міжнародним валютним фондом щодо кредитної лінії на 50 мільярдів доларів.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

Кредитна програма Аргентині потрібна для стабілізації національної валюти — песо. Зокрема, нагадаємо, що наразі країна переживає затяжну економічну кризу, а аргентинське песо стало однією з найбільш знецінених валют минулого року. Інфляція в країні складає 28%.

Раніше повідомлялось, що в переговори з МВФ відбувались на тлі загострення соціальної напруги в Аргентині. Зокрема, в Аргентині занепокоєні, що співпраця з МВФ може призвести до погіршення економічної ситуації та настання нової економічної кризи.

Більшість аргентинців пов’язують допомогу МВФ з початком економічної кризи 2001 року, яка призвела до втрати більшістю населення своїх заощаджень та хвилі громадської непокори, внаслідок якої загинуло понад 20 людей. Тоді кожен п’ятий аргентинець втратив свою роботу, а за 2 тижні в країні змінилось аж 5 президентів.

Більше про:
# Аргентина
# МВФ
Пов`язані новини