УКРАЇНА

Михайла Буроменського обрано аудитором НАБУ від Кабміну

26 травня, 2017 19:43
УКРАЇНА/Михайла Буроменського обрано аудитором НАБУ від Кабміну
Зберегти
Вигляд
lead
Кабінет міністрів обрав аудитором Національного антикорупційного бюро України від уряду Буроменського Михайла Всеволодовича

Кабінет міністрів обрав аудитором Національного антикорупційного бюро України від уряду Буроменського Михайла Всеволодовича.

Про це повідомив на засіданні уряду голова Кабміну Володимир Гройсман.

«Рішення уряду ухвалено, воно буде оформлено протягом 3 днів Мін’юстом відповідно до регламентних вимог», — сказав Гройсман.

Буроменський має вищу юридичну освіту, наукові звання: кандидат юридичних наук, доктор юридичних наук, професор та член-кореспондент Національної академії правових наук України.

Він працює професором кафедри інституту Міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка у Києві. З 2006 року він є членов делегації України у Greco — міжнародній організації країн проти корупції, також Буроменський є головою цієї організації.

Він вільно володіє англійською та має рекомендації Української Гельсинської спілки з прав людини, ОБСЄ в Україні, Greco та Інституту прикладних гуманітарних досліджень.

Як повідомлялося, Порошенко подасть кандидатуру на посаду аудитора НАБУ після парламенту та Кабміну.

Нагадаємо, що 5 квітня комітет з питань запобігання та протидії корупції прийняв рішення про оголошення конкурсу на посаду аудитора НАБУ від парламенту.

Нагадаємо, 21 березня Верховна Рада не підтримала жодного з кандидатів на посаду аудитора НАБУ і повернула це питання на доопрацювання Комітету з питань протидії та запобігання корупції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аудитор для НАБУ: американський держінспектор проти приватного детектива.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# НАБУ
# Кабмін
Пов`язані новини