УКРАЇНА

МЗС Польщі назвало «черговим антипольським інцидентом» підрив автобуса поблизу Львова

11 грудня, 2017 11:49
УКРАЇНА/МЗС Польщі назвало «черговим антипольським інцидентом» підрив автобуса поблизу Львова
Зберегти
Вигляд
У Міністерстві закордонних справ Польщі назвали вибух автобуса з польськими номерами поблизу Львова «черговим антипольським інцидентом».

У Міністерстві закордонних справ Польщі назвали вибух автобуса з польськими номерами поблизу Львова «черговим антипольським інцидентом».

Про це йдеться в заяві МЗС Польщі.

«Міністерство закордонних справ Республіки Польща підтверджує, що в ніч з 9 на 10 грудня цього року у Львові пошкоджено польський автобус унаслідок підриву вибухівки, та із занепокоєнням відзначає черговий антипольський інцидент на території України», — заявили в міністерстві.

У ніч на 10 грудня під Львовом вибухівкою пошкодили автобус польських туристів. Автобусом подорожувало 23 польських громадянина, серед яких були представники місцевих органів влади. Автобус пошкодили на стоянці поруч з готелем, ніхто не постраждав.

«Влада України вивчає обставини інциденту; місцеві органи поліції та прокуратури розслідують подію. Організатор поїздки вжив заходів для повернення учасників поїздки до країни. Вони повертаються до Польщі в компанії консула у Львові», — зазначили в польському МЗС.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін уважає підрив автобуса провокацією до приїзду в Україну польського президента Анджея Дуди, візит якого має відбутися 13 грудня. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польща та Україна: як припинити битву за минуле?

Більше про:
# Польща
Пов`язані новини