У Міністерстві закордонних справ РФ заявили, що громадянина Росії Валерія Іванова, який помер у Дрогобицькій виправній колонії №40, могли убити.

«За наявною у нас інформацією, розтин показав наявність у загиблого численних серйозних ушкоджень, зокрема перелому 4-х ребер і закритої черепно-мозкової травми. Це дає підставу припускати умисне вбивство російського громадянина», — йдеться у заяві.

У відомстві також зазначили, що російські дипломати відвідали виправну установу, де росіянин відбував покарання.

За фактом загибелі триває досудова перевірка. 

«Колеги з Генерального консульства у Львові зв’язалися з родичами загиблого і надають їм необхідну допомогу, зокрема у вирішенні питань, пов’язаних з передачею тіла для поховання», — додали в МЗС РФ.

Нагадаємо, у Дрогобицькій виправній колонії №40 помер ув’язнений на 12 років росіянин Валерій Іванов, який брав участь у бойових діях на Донбасі на боці бойовиків «ЛНР». У колонії заявили, що він помер після падіння з драбини.

Зазначимо, що Іванов був одним з 22 росіян, які написали звернення до Путіна з проханням про обмін.

Іванов був затриманий українськими військовослужбовцями в Станиці Луганській у серпні 2015 року. На допиті розповів, що приїхав з Архангельська «допомагати ЛНР боротися з фашистським режимом».

У грудні 2014-го Іванов перетнув кордон з Росією через прикордонний пункт «Ізварине», який на той час уже не контролювався українськими військами. Також на допиті Іванов розповів, що воював у двох чеченських кампаніях — «пішов добровольцем через військкомат».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 22 «друга» Путіна: кого може помилувати Порошенко заради звільнення Сенцова

Поділитись: