Міністерство закордонних справ Росії випустив заяву з нагоди 20-річчя підписання Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією від 31 травня 1997 року

Міністерство закордонних справ Росії випустило заяву з нагоди 20-річчя підписання Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією від 31 травня 1997 року, у порушенні якого Україна звинувачує Росію.

Відповідне повідомлення розміщене на сайті МЗС РФ.

У Росії зазначили, що, «укладаючи його (договір) в 1997 році, лідери Росії і України були налаштовані на подальшу тісну взаємодію і поглиблений розвиток відносин». Також додали, що російська сторона «відкрита до конструктивного діалогу і до взаємовигідної співпраці».

У той же час зовнішньополітичне відомство Росії продовжує називати події на Майдані 2014 року «державним переворотом у Києві» і заявляє, що саме це нібито є причиною того, «що наші взаємини далекі від духу Договору».

Зазначимо, що наприкінці грудня 2016 року заступник глави МЗС України Вадим Пристайко заявив, що Україна підготувала позов до міжнародного суду проти Росії за порушення Договору про дружбу, партнерство і співробітництво, підписаного в 1997 році.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: