УКРАЇНА

МЗС Росії заявляє про відмову виконувати рішення Ради Європи щодо Криму

5 травня, 2017 20:12
УКРАЇНА/МЗС Росії заявляє про відмову виконувати рішення Ради Європи щодо Криму
Зберегти
Вигляд
Також російське відомство оголосило, про «дискредитацію Комітету міністрів» і попередило, що «буде змушене розглянути кроки», що стосуються діяльності Ради Європи.

Росія не вважає себе пов'язаною із рішенням Комітету міністрів Ради Європи щодо порушення прав людини в анексованого Криму.

Про це йдеться в коментарі Міністерства закордонних справ Російської Федерації.

«Російська Федерація ніяк не вважає себе зв'язаною зазначеним рішенням Комітету міністрів і не вважає правомірним його застосування українською стороною», – йдеться в повідомленні.

Також російське зовнішньополітичне відомство оголосило, про «дискредитацію Комітету міністрів» і попередило, що «буде змушене розглянути кроки», що стосуються діяльності Ради Європи.

Російське дипломатичне відомство також повідомило, що внесли на обговорення проекти рішень Комітету міністрів Ради Європи про «підтримку Мінського процесу» та про «порушення прав людини в Україні».

Нагадаємо, що 3 травня Комітет міністрів Ради Європи ухвалив комплексне рішення щодо Криму, яким, зокрема, пропонує комісару Ради Європи з прав людини розглянути можливість вжиття заходів щодо оцінки ситуації з правами людини в Криму.

19 квітня Міжнародний суд ООН закликав РФ скасувати заборону Меджлісу і гарантувати права кримських татар і українців на території півострова.

Попри рішення суду ООН Росія заявила, що не збирається скасовувати заборону Меджлісу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Позов України проти РФ: що вирішив суд ООН.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини