УКРАЇНА

МЗС України вимагає від Росії припинити переслідування кримських татар

21 лютого, 2018 09:43
УКРАЇНА/МЗС України вимагає від Росії припинити переслідування кримських татар
Зберегти
Вигляд
У Міністерстві закордонних справ України висловили протест через розгляд у Північнокавказькому суді справи проти шести представників кримськотатарського народу.

У Міністерстві закордонних справ України висловили протест через розгляд у Північнокавказькому суді справи проти шести представників кримськотатарського народу.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС.

«Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку з продовженням розгляду в Північнокавказькому окружному військовому суді сфабрикованої проти громадян України Мусліма Алієва, Еміра-Усеіна Куку, Вадима Сірука, Енвера Бекірова, Рефата Алімова, Арсена Джеппарова справи», — заявили у відомстві.

У міністерстві закликали світову спільноту засудити антигуманну і протиправну діяльність російських судових органів і посилити політико-дипломатичний тиск на державу-агресора для  звільнення незаконно утримуваних в Росії і на території тимчасово окупованій АР Крим громадян України.

«Влаштований російською стороною судовий фарс є черговим прикладом застосування країною-окупантом репресій проти кримськотатарського народу під приводом «боротьби з тероризмом», — заявили в МЗС.

6 лютого в анексованому Криму російські силовики витягли з автівки та побили сина члена Ревізійної комісії Курултаю кримськотатарського народу Ремзі Муратова Фахрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 76 справ за день: як на півострові судять кримських татар за поодинокі пікети

Пов`язані новини