Міністерство закордонних справ України засудило рішення російського суду, який продовжив термін незаконного утримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка.

Міністерство закордонних справ України засудило рішення російського суду, який продовжив термін незаконного утримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з рішенням Лефортівського районного суду м.Москва від 27.06.2017 продовжити на 3 місяці, до 30 вересня 2017 року, термін тримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка», — йдеться у повідомленні.

Міністерство наголошує, що таке рішення російської влади свідчить про відсутність у РФ справедливого суду.

«Вимагаємо від Російської Федерації негайно звільнити незаконно утримуваного громадянина України Романа Сущенка та забезпечити його безперешкодне повернення в Україну», — заявляють у МЗС.

Раніше повідомлялось, що 27 червня російський суд продовжив термін арешту Сущенка до 30 вересня.

Нагадаємо, заарештованому в Росії за підозрою в шпигунстві українському журналісту Роману Сущенко призначена психолого-психіатрична експертиза.

Раніше повідомлялося, 30 вересня в Москві був затриманий  кореспондент Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко, який приїхав до Росії відвідати родичів. Лефортовський суд Москви заарештував журналіста на два місяці.

7 жовтня Федеральна служба безпеки Росії висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

14 лютого Міський суд Москви відхилив апеляційну скаргу захисту українського журналіста Романа Сущенка на продовження арешту до 30 квітня. Фейгін подав апеляцію на рішення російського суду про продовження арешту свого підзахисного.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: