Земельна комісія Київради одностайно підтримала проект рішення про надання скверу на Андріївському узвозі 33/6 імені добровольця, українського оперного співака Василя Сліпака — «Міфа».

Земельна комісія Київради одностайно підтримала проект рішення, який дозволяє надати скверу на Андріївському узвозі 33/6 ім'я добровольця, українського оперного співака Василя Сліпака — «Міфа».

Про це повідомив депутат міської ради від «Свободи» Юрій Сиротюк.

«Земельна комісія Київради одностайно (усі присутні "за") підтримала свободівський проект рішення про надання скверу земельній ділянці на Андріївському узвозі, 33/6. Цей сквер носитиме ім'я Героя України Василя Сліпака «Міфа», — написав він у Facebook.

Водночас екологічна комісія проект відхилила, зазначив депутат.

8 лютого у Києві відбулась прем’єра фільму «Міф» про співака та добровольця Василя Сліпака.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Міф» про Василя Сліпака: інтерв'ю з режисером фільму 

Василь Сліпак народився у Львові. Завдяки унікальному голосу вигравав конкурс за конкурсом і, зрештою, переїхав до Франції, де прожив 19 років. Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився й до волонтерського руху, допомагаючи Україні.

Залишивши сцену в Європі, Василь вирішив піти до лав добровольців, коли почалась війна на Донбасі. 29 червня 2016-го під час виконання бойової задачі Василь «Міф» Сліпак загинув від кулі снайпера.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Міф.Прем'єра» Hromadske.doc

Поділитись: