Генеральна прокуратура Туреччини проводить обшуки в командуванні військової бази НАТО «Інджирлік». Це відбувається в рамках розслідування спроби військового перевороту в країні.

Два заступника генерального прокурора і п'ять прокурорів у супроводі співробітників поліції увійшли на територію авіабази, повідомляє державне агентство Анадолу.

Зокрема, вивчаються записи радарів і диспетчерської вежі, звідки проводилися переговори з літаками-заправниками. «Саме з цієї бази злітали літаки-дозаправники, що забезпечували паливом літаки, які взяли участь у бомбардуваннях Анкари в ході перевороту», — йдеться у повідомленні.

Крім того, розслідується діяльність військових, які брали участь у цій операції.

У Туреччині в ніч на 16 липня була зроблена спроба військового перевороту. Представники влади Туреччини заявили, що переворот не вдався. Внаслідок спроби перевороту загинули щонайменше 294 людини, більше півтисячі поранені.

Раніше затримали командувача турецькою військовою базою НАТО «Інджирлік» Бакіра Еркана Вана і головного військового радника президента Алі Язиджи за звинуваченнями в організації заколоту.

Також читайте головні факти щодо провалу військового перевороту в Туреччині. Громадське вело онлайн-трансляцію спроби військового перевороту в Туреччині.

Поділитись: