Війна

На білоруську «Коммунарку» можуть накласти санкції через постачання товарів в Донецьк

2 серпня, 2017 13:08
Війна/На білоруську «Коммунарку» можуть накласти санкції через постачання товарів в Донецьк
Зберегти
Вигляд
Українська сторона відстежує поставки білоруської продукції на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей.

Українська сторона відстежує поставки білоруської продукції на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей.

Після розслідування каналу «Белсат» про постачання білоруських товарів в самоназвані «ЛНР»  та «ДНР», на фабрику «Коммунарка», представники якої зізналися в співпраці з фірмами з окупованих територій, можуть бути накладені санкції.

Про це повідомив посол України в Білорусі Ігор Кизим, пише TYT.by

«Комунарка» сказала, що безпосередньо працює з Донецьком. Я зв'язався з білоруськими колегами, попросив розібратися і прокоментувати все це. У мене немає підстав голослівно вірити цим фактам, але в разі підтвердження цих даних, «Комунарка» точно потрапить у чорний список і не зможе поставляти продукцію на територію України», — попередив посол.

За його словами, Україна офіційно попереджала білоруську сторону про те, що якщо «білоруські компанії безпосередньо постачають продукцію бойовикам, то проти них будуть введені санкції».

«Причому не тільки з боку України — ми постараємося зробити все, щоб ці санкції були введені Євросоюзом теж», — додав Кизим.

Нагадаємо, що телеканал «Белсат» опублікував підсумки власного розслідування з приводу поставок білоруської продукції:

Бізнес на війні: як Білорусь торгує алкоголем з «ЛДНР» — розслідування «Белсат» | частина 2

Бізнес на війні: як Білорусь «годує» Донбас — розслідування «Белсат» | частина 1

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини