ENRU

На білоруську «Коммунарку» можуть накласти санкції через постачання товарів в Донецьк

Українська сторона відстежує поставки білоруської продукції на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей.

Після розслідування каналу «Белсат» про постачання білоруських товарів в самоназвані «ЛНР»  та «ДНР», на фабрику «Коммунарка», представники якої зізналися в співпраці з фірмами з окупованих територій, можуть бути накладені санкції.

Про це повідомив посол України в Білорусі Ігор Кизим, пише TYT.by

«Комунарка» сказала, що безпосередньо працює з Донецьком. Я зв'язався з білоруськими колегами, попросив розібратися і прокоментувати все це. У мене немає підстав голослівно вірити цим фактам, але в разі підтвердження цих даних, «Комунарка» точно потрапить у чорний список і не зможе поставляти продукцію на територію України», — попередив посол.

За його словами, Україна офіційно попереджала білоруську сторону про те, що якщо «білоруські компанії безпосередньо постачають продукцію бойовикам, то проти них будуть введені санкції».

«Причому не тільки з боку України — ми постараємося зробити все, щоб ці санкції були введені Євросоюзом теж», — додав Кизим.

Нагадаємо, що телеканал «Белсат» опублікував підсумки власного розслідування з приводу поставок білоруської продукції:

Бізнес на війні: як Білорусь торгує алкоголем з «ЛДНР» — розслідування «Белсат» | частина 2

Бізнес на війні: як Білорусь «годує» Донбас — розслідування «Белсат» | частина 1

Підписуйтесь на наш канал в Telegram