Життя

На Будинку профспілок у Києві знову встановили вивіску KFC

Життя/На Будинку профспілок у Києві знову встановили вивіску KFC
Зберегти
Вигляд
На фасаді Будинку профспілок, що на Майдані Незалежності в Києві, встановили нову вивіску закладу швидкого харчування KFC.

Фото того, як встановлювали вивіску опублікували користувачі у соцмережах. Монтувати її почали близько 16 години.

Зазначають, що цього разу вивіску закладу встановили на будівлі з боку вулиці Михайлівської. 

Як видно з фото, яке опублікував координатор Громадського сектору Євромайдану Олег Слабоспицький, станом на 16:40 вивіска була вже встановлена, а підйомного крана та працівників на місці не було.

Станом на 19:05 вивіску загорнули вивіску у чорний целофан, зазначив Олег Слабоспицький й опублікував відповідне фото. «Але питання наявності KFC у профспілках це не знімає. Таке враження, що перевіряють чи відреагують люди чи ні», — додав він.

На прохання прокоментувати ситуацію речник Київської міської держадміністрації Вадим Носач зазначив, що КМДА не має жодного стосунку до Будинку профспілок. Він перебуває у власності Федерації профспілок. Громадське намагається отримати коментар від Федерації профспілок, однак поки що це не вдалося.

У листопаді 2018 року в Будинку профспілок вже відкривали заклад мережі фастфуду KFC. Тоді члени праворадикальної організації С14 розмалювали фасад будівлі та принесли покришки на знак протесту. Тоді між С14 та поліцією сталися сутички через відкриття.

Нагадаємо, пожежа у Будинку просфпілок сталась у ніч на 19 лютого 2014 року. Унаслідок пожежі загинули двоє людей — Олександр Клітинський та Володимир Топій. Їхні тіла були знайдені обгорілими, причину смерті через сильне пошкодження вогнем досі не встановлено. Водночас видимих насильницьких пошкоджень, колотих чи вогнепальних ран не виявлено.

Одразу після пожежі у мережі стала розповсюджуватись неправдива інформація про те, що нібито у Будинку профспілок загинули від 40 до 50 людей. Ця інформація не відповідає дійсності.

Пов`язані новини