На Херсонщині, в селі Чонгар відкрили телекомунікаційну вежу, побудовану для організації українського мовлення на територію окупованого Криму.

На Херсонщині, в селі Чонгар відкрили телекомунікаційну вежу, побудовану для організації українського мовлення на територію окупованого Криму.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства інформаційної політики України.

Також планується побудувати ще одну вежу, заявив міністр Юрій Стець.

«Після проведення конкурсу на цифрове телебачення висоту вежі на Чонгарі збільшать до 200 м. Із 92 до 110 метрів цього року буде збільшено висоту вежі й у Чаплинці. Також розглядається можливість побудови ще однієї вежі на адмінкордоні з Кримом», — заявив Стець. 

Голова Національної ради Юрій Артеменко повідомив, що наступного місяця «буде оголошено конкурс на місця в Чонгарському мультиплексі», за результатами якого, на Крим мовитимуть від 4 до 6 українських телерадіокомпаній.

Завершення всіх робіт на Чонгарській вежі дало змогу сьогодні запустити тестове цифрове мовлення на територію Криму для аналізу ефективності охоплення сигналом.

Сьогодні на півострів мовлять 6 українських телерадіокомпаній.

Також у тестовому режимі розпочала роботу радіостанція «Крим.Реалії», повноцінно вона запрацює у травні. На разі із Чонгара вже транслюються передачі Українського радіо – на частоті 100,7 МГц, радіо «Мейдан» - 101,4 МГц, «Херсон FM» – 107,8 МГц.

Раніше повідомлялося, що на Донбасі та Херсонщині у 2017 році планується збудувати потужніші телевежі

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: