УКРАЇНА

На День Незалежності та День Прапора у Верховній Раді проведуть екскурсії

22 серпня, 2017 15:03
УКРАЇНА/На День Незалежності та День Прапора у Верховній Раді проведуть екскурсії
Зберегти
Вигляд
У Верховній Раді відбудуться екскурсії на День Державного Прапора 23 серпня та День Незалежності України 24 серпня.

У Верховній Раді відбудуться екскурсії на День Державного Прапора 23 серпня та День Незалежності України 24 серпня.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

«Буде представлено Прапор Незалежності України, розміщений у почесному порталі, та експозицію до 25-річчя передачі повноважень Державного Центру Української Народної Республіки в екзилі владі України «Шлях Держави. Символи відродження» у рамках створення Музею українського парламентаризму», — йдеться у повідомленні.

Для того, щоб записатися на екскурсію, потрібно записатися за спеціальною формою.

В апараті ВР повідомили, що торік подібні екскурсії провели 33 групам. Зазначається, що тоді за два дні будівлю парламенту відвідали понад 600 осіб.

Нагадаємо, у Google maps з’явився зал та кулуари Верховної Ради.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини
Життя
11 лютого 2019
Депутати не підтримають закон про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство» – автор проекту
Депутат від фракції «Народний фронт» Леонід Ємець, який є автором проекту закону про запровадження кримінальної відповідальності за неособисте голосування депутатів (№8461), вважає, що це скликання парламенту не підтримає цей проект. Цей закон депутати зареєстрували ще влітку 2018-го, але він так і не був проголосований парламент. У коментарі Громадському Ємець заявив, що парламент нинішнього скликання, на його думку, не підтримає цей закон: «На даний момент, з цим парламентом, який вже, мабуть, забув про свої обіцянки, що голосувати усі будуть особисто, і вже багато тих людей, які свого часу, в минулому скликанні, як і я, ходили у футболках «Голосуй особисто» і вимагали від «Партії регіонів» особистого голосування, ставши депутатами повторно, чомусь забули про цю свою обіцянку. Я зареєстрував законопроект, але наразі достатньої кількості голосів у парламенті, обраному за цією виборчою системою, очевидно немає», – наголосив депутат.Нагадаємо, рух ЧЕСНО повідомив, що карткою народного депутата із фракції «Блоку Петра Порошенка», президента Федерації футболу України Андрія Павелка декілька разів проголосували під час пленарного засідання Верховної Ради 7 лютого. Сам депутат в цей час перебував на 43-му Конгресі Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) у Римі.Законопроект №8461 про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство», зареєстрували 8 червня 2018 року, а 11 червня документ надійшов на розгляд профільного комітету. Щоправда, за словами депутата, комітет так і не включив його до порядку денного./Марко Погуляєвський
Перевірено
Зберегти