Задля посилення заходів убезпечення українців на державному кордоні залишиться працювати лише 21 пункт пропуску.

Про це у відеозверненні повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«З метою забезпечення і убезпечення здоров’я українців ми продовжуємо посилювати заходи щодо захисту наших зовнішніх кордонів. Лишиться працювати лише 21 пункт пропуску на державному кордоні України», — розповів він.

Загалом на державному кордоні є 219 пунктів пропуску.

Також, як уточнив глава уряду, вводиться обов'язкова обсервація на 14 днів для всіх людей, які прибувають в Україну.

Окрім того, у кінці квітня уряд поетапно послаблюватиме карантинні обмеження, якщо зменшиться кількість хворих на Covid-19.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

У світі з початку епідемії коронавірусу у світі вже заразилися 1 015 877 людей. З них 212 992 людини успішно одужали, а 53 218 пацієнтів померли.

За останніми даними, в Україні коронавірусну хворобу COVID-19 вже діагностували у 942 людей, Тобто за добу було зафіксовано 138 нових випадків. З-поміж інфікованих 23 людини померли, а 19 пацієнтів одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: