Служба безпеки України викрила на Дніпропетровщині кілька осіб, які на замовлення Росії готували втручення у президентські вибори.

Служба безпеки України викрила на Дніпропетровщині кілька осіб, які на замовлення Росії готували втручення у президентські вибори.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Мешканці Дніпра, Кривого Рогу та Нікополя повинні були шукати блогерів та дописувачів соцмереж, які за гроші публікували б політичні новини з Росії. 

Один житель Дніпра мав відшукати та замовити послуги із просування інтернет-ресурсів та контенту у ІТ-компаніях із південно-східних регіонів України.

Речі осіб, які збиралася готувати втручання у вибори президента України. Фото: СБУ

«За задумом спецслужб Росії, такі дії мали приховати їхню причетність до поширення «фейкових» новин та популяризації окремих проросійських учасників виборчого процесу», — зазначає СБУ.

Також СБУ зазначає, що «російські куратори» планували давати завдання перекручувати новини для дискредитації українських органів влади.

СБУ розпочала кримінальне провадження про вчинення злочинів проти основ національної безпеки України.

Радник президента США Дональда Трампа з питань нацбезпеки Джон Болтон заявив 24 серпня, що США готові співпрацювати з Україною для недопущення втручання РФ у вибори.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile