Сполучені Штати готові співпрацювати з Україною, аби не допустити втручання Росії в її майбутні президентські та парламентські вибори.

Сполучені Штати готові співпрацювати з Україною, аби не допустити втручання Росії в її майбутні президентські та парламентські вибори.

Про це під час прес-конференції за результатами переговорів з президентом Петром Порошенком сказав радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон.

«Ми можемо це зробити через канали безпеки, інші механізми…Ми чітко висловили свою позицію і готові працювати з урядом України, аби не допустити таке втручання тут», — сказав Болтон.

Нагадаємо, Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12-ти співробітникам російського Головного слідчого управління (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році. 

Розвідників звинуватили у зламі сервісів комітету Демократичного партії, а також і президентської кампанії Гілларі Клінтон.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату. Згодом стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

У лютому 2018-го Мюллер висунув офіційні звинувачення щодо 13 росіян, яких вважає причетними до втручання в президентську кампанію 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Поділитись: