Політика

На Дніпропетровщині викрили незаконну діяльність тютюнової фабрики, з якою пов’язаний депутат «Народного фронту»

Прокуратура Дніпропетровщини
Політика/На Дніпропетровщині викрили незаконну діяльність тютюнової фабрики, з якою пов’язаний депутат «Народного фронту»
Зберегти
Вигляд
У Жовтих Водах на Дніпропетровщині правоохоронці викрили тютюнову компанію, яка займалася контрабандою та незаконно виготовляла продукцію з підробленими акцизними марками. Йдеться про фірму «Юнайтед Табако», яка відкрилася за сприяння народного депутата з «Народного фронту» Олега Кришина.

За даними прокуратури, «Юнайтед Табако» незаконно імпортувала сировину для сигарет з ЄС та країн Азії.

У цехах та на складах компанії у Жовтих Водах провели обшуки. Там вилучили 14,4 тисячі підроблених марок акцизного податку, апарат для виготовлення акцизу, близько 5 мільйонів пачок сигарет та сировину для їх виготовлення.

У прокуратурі повідомили, що потужність виробництва дозволяла виготовляти до 3 мільйонів сигарет пачок щотижня. За попередніми даними організатори незаконної діяльності отримували до 3 мільйонів доларів прибутку кожного місяця. 

Правоохоронці порушили кримінальну справу за статтями 199 та 364 Кримінального кодексу. Найтяжча санкція статті — позбавлення волі на термін від 8 до 12 років з конфіскацією майна.

На оприлюднених прокуратурою фото видно логотипи на коробках з продукцією, що збігаються з логотипами компанії «Юнайтед Табако».

У червні 2018 року журналісти програми Схеми оприлюднили розслідування про незаконну діяльність тютюнової фабрики. У Жовтих водах Дніпропетровської області тютюнова фабрика випускала сигарети з підробленою акцизною маркою і таким чином сплачувала до держави за акцизи набагато менше потрібної суми. Як стало відомо журналістам, ця фабрика «Юнайтед Табако» відкрилася за сприяння народного депутата з «Народного фронту» Олега Кришина.


Пов`язані новини