Війна

На Донбасі бойовики 6 разів порушили режим «тиші» – штаб АТО

Війна/На Донбасі бойовики 6 разів порушили режим «тиші» – штаб АТО
Зберегти
Вигляд

На Донбасі в районі проведення АТО з півночі і до 10.00 зберігався режим «тиші», після чого була зафіксована неприцільна стрільба з великокаліберного кулемета в напрямку селища Луганське і провокація в районі Троїцького.

Про це йдеться у повідомленні прес-центру штабу антитерористичної операції.

«З дванадцятої почала надходити інформація про застосування станкових протитанкових гранатометів по Троїцькому і Невельському. Зокрема, захисників Авдіївки обстріляли з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї», – сказано у повідомленні прес-центру штабу АТО.

При цьому, зазначають в штабі, за оперативною інформацією, на передових позиціях бойовиків перебували журналісти російських телевізійних каналів для можливої ​​фіксації «порушення українською стороною режиму тиші».

«Збройні сили України на провокації не відповідають, вогонь у відповідь не відкривають і виконують наказ президента України - верховного головнокомандувача Збройних сил України і неухильно дотримуються Мінські угоди», – підкреслили в прес-центрі штабу АТО.

Разом з тим, в прес-центрі повідомили, що всього з півночі до 18.00 годин «незаконні збройні формування 6 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України», – додали в штабі АТО.

Пов`язані новини