У четвер, 3 січня, у зоні бойових дій на Донбасі бойовики тричі порушили режим припинення вогню, один український військовий дістав поранення упродовж доби. Водночас, бойовики не використовували озброєння, заборонене Мінськими угодами.

«Опорні пункти наших військ двічі були обстріляні з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї в районі хутора Вільний на Луганському напрямку та поблизу населеного пункту Зайцеве на Горлівському напрямку», — йдеться у повідомленні.

У відповідь на провокації підрозділи Об'єднаних сил застосовували зброю, зазначили у штабі.

Протягом поточної доби бойовики вогонь не відкривали.

Нагадаємо, 1 січня внаслідок обстрілів бойовиків загинули двоє військових.

2 січня бойовики стріляли 5 разів, при цьому жоден український військовий не постраждав.

27 грудня безпекова підгрупа Тристоронньої контактної групи домовилася про введення режиму тиші в зоні бойових дій на Донбасі з 29 грудня. Попри домовлене припинення вогню, бойовики продовжили обстрілювати позиції українських військових.

У перший день режиму тиші на Донбасі бойовики двічі обстрілювали позиції українських військових. Із забороненої Мінськими угодами зброї вогонь не відкривався. Ніхто не постраждав. 31 грудня бойовики порушили режим тиші на Донбасі. Двоє було поранених.

Українська сторона зазначила, що цей режим тиші треба максимально використати для ремонту пошкоджених об'єктів критичної інфраструктури

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile