Червоним позначено приблизну лінію розмежування
У суботу, 5 січня, під час перетину лінії розмежування на КПВВ «Станиця Луганська» та «Майорськ» в очікуванні переходу померли літні чоловік та жінка, повідомили у штабі Об'єднаних сил.

Повідомляється, що вранці 9 січня о 9:45 в сервісній зоні на КПВВ «Станиця Луганська» під час оформлення документів на перехід на підконтрольну України територію 65-річному чоловікові, який нещодавно підійшов до КПВВ, стало погано і він втратив свідомість.

На допомогу негайно прибув медичний представник «Червоного Хреста» та карета швидкої. «На жаль, з прибуттям лікарів, їм залишалося лише констатувати смерть чоловіка. Попередній діагноз: зупинка серця», — йдеться у повідомленні.

Пізніше, об 11:00 на КПВВ «Майорськ», 79-річна жінка, яка прибула з окупованої території, поскаржилася українським прикордонникам на погіршення стану здоров'я.

На допомогу жінці прибули співробітники однієї з профільних громадських організацій з надання медичної допомоги, вони провели термінові реанімаційні заходи, але, на жаль, не змогли врятувати життя цієї людини.

Українська сторона СЦКК звинуватила бойовиків у «штучному створенні довгих черг та неорганізованості в роботі КПВВ в холодну пору року».

Наголошується, що окупаційна влада наражає на небезпеку мирне населення, серед яких, переважно люди похилого віку.

З 29 грудня 2018 року у зоні бойових дій на Донбасі запроваджено режим тиші відповідно до домовленостей безпекової підгрупи Тристоронньої контактної групи.

У перший день режиму тиші на Донбасі бойовики двічі обстрілювали позиції українських військових. Із забороненої Мінськими угодами зброї вогонь не відкривався. Ніхто не постраждав. 31 грудня бойовики порушили режим тиші на Донбасі. Двоє було поранених.

Українська сторона зазначила, що цей режим тиші треба максимально використати для ремонту пошкоджених об'єктів критичної інфраструктури.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile