Війна

На Донбасі у спостерігачів ОБСЄ вимагали особисті дані та вийти з авто

25 квітня, 2017 11:36
Війна/На Донбасі у спостерігачів ОБСЄ вимагали особисті дані та вийти з авто
Зберегти
Вигляд
У спостерігачів місії ОБСЄ на Донбасі 23 квітня вимагали надати особисту інформацію обидві сторони конфлікту.

У спостерігачів місії ОБСЄ на Донбасі 23 квітня вимагали надати особисту інформацію обидві сторони конфлікту.

Про це повідомляється у звіті місії.

«Обоє військовослужбовців, вочевидь, перебували у стані алкогольного сп'яніння. Спостерігачі не виконали цих вимог. Через 10 хвилин патрулеві місії дозволили проїхати. СММ поінформувала про це командира блокпоста, а також СЦКК», – йдеться у повідомленні.

Також у селі Дякове бойовики «ЛНР» зупинили авто спостерігачів ОБСЄ та записали їхні особисті дані та автомобільні номери.

Після цього прибули ще 2 бойовики та наполягали на супроводі спостерігачів.

Також на блокпосту у Горлівці бойовики «ДНР» вимагали у спостерігачів вимагали національні паспорти, але працівники ОБСЄ показали лише службові посвідчення.

Також на блокпосту в Горлівці бойовики вимагали, щоб спостерігачі відкрили багажники своїх машин. Оглянувши багажники, патрулю дозволили проїхати.

Також у селищі Сигнальне бойовик «ДНР» наполіг на супроводі патруля місії, пояснивши це загрозою наявності мін та боєприпасів у селищі.

Також у Петрівському бойовики «ДНР» 21, 22 та 23 квітня наполягали на супроводі патруля місії до місця, де встановлена камера чи присутності там.

Також на Луганщині поблизу Вергулівки авто місії не пропустили, пояснивши це тим, дорога закрита для розмінування.

Нагадаємо, що 23 квітня близько 11:17 у районі підконтрольного бойовикам населеного пункту Пришиб Луганської області підірвався автомобіль СММ ОБСЄ.

Внаслідок підриву автомобіля загинув громадянин США, парамедик Джозеф Стоун, поранень дістали громадяни Німеччини та Чеської республіки. 

Голова місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг підтвердив, що тіло загиблого доставили на підконтрольну Україні територію. Також він повідомив, що стосовно інциденту місія проведе внутрішнє розслідування.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини