Війна / Донбас

На Донбасі воюють 11 тисяч росіян — командувач ООС

«Інтерфакс-Україна»
Війна/Донбас/На Донбасі воюють 11 тисяч росіян — командувач ООС
Зберегти
Вигляд
На тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей перебувають близько 11 тисяч російських військових.

Як повідомив командувач операції Об’єднаних сил Сергій Наєв, на окупованому Донбасі дислоковані перший і другий армійські корпуси регулярних військових формувань РФ.

За його словами, в цих формуваннях із 32 тисяч військових 11 тисяч — росіяни. Також він зазначив, що керівні посади обіймають кадрові офіцери і генерали Збройних сил РФ, передає «Інтерфакс-Україна». Наєв заявив, що ці регулярні підрозділи підпорядковуються штабу 8-ї загальновійськової армії РФ, що дислокується в місті Новочеркаськ.

Він також розповів, що основу озброєння цих підрозділів становить радянська техніка, утім трапляється і сучасна російська зброя.

Нагадаємо, у серпні Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала біля лінії розмежування на окупованій частині Донбасу військову техніку, зокрема новітні комплекси радіоелектронної боротьби російського виробництва.

Наприкінці вересня безпілотник ОБСЄ в черговий раз зафіксував колону вантажівок біля кордону з РФ на Донбасі.

10 серпня повідомлялося, що Спостерігачі ОБСЄ зафіксували рух військових вантажівок з Росії на Донбас. Безпілотник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі зафіксував в'їзд на територію Донецької області 8 шестиколісних вантажівок.

Росія відхрестилась від вантажівок, які зафіксувала ОБСЄ на Донбасі.

У прес-центрі операції Об’єднаних сил такі дії Росії розцінюють, як чергове порушення взятих на себе зобов’язань у межах Мінських домовленостей щодо відведення озброєнь.

7 вересня місія ОБСЄ знову зафіксувала колону вантажівок біля кордону з РФ на Донбасі.

/Анна Кириченко

Пов`язані новини