У зоні бойових дій на Донбасі сьогодні, 13 липня, бойовики вкотре порушили режим припинення вогню. Є втрати серед українських військовослужбовців.

Про це повідомили у штабі операції Об'єднаних сил.

Бойовики вели вогонь із гранатометів різних систем та стрілецької зброї по позиціях українських військових неподалік Славного. Унаслідок обстрілу один військовий загинув.

Ще одна втрата спіткала ЗСУ поблизу населеного пункту Зайцеве. Там під час виконання бойового завдання внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої ще один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав важке поранення, несумісне з життям.

Командування Об'єднаних сил висловлює глибокі співчуття рідним та близьким загиблих українських героїв.

Чому це важливо: Війна на Донбасі розпочалася у квітні 2014 року й триває вже сьомий рік. За останніми даними управління Верховного комісара ООН з прав людини за весь період збройного конфлікту, з 14 квітня 2014 року до 15 лютого 2020 року від нього постраждали близько 41-44 тисяч людей. 

Точну кількість загиблих підрахувати неможливо. За 6 років війни, за даними ООН, унаслідок бойових дій загинуло від 13 до 13,2 тисячі людей: приблизно 4 тисячі 100 українських військовослужбовців, 5 тисяч 650 бойовиків та понад 3 тисячі цивільних.

Також відомо, що внаслідок війни на Донбасі від 29 до 31 тисячі людей дістали поранення: приблизно 7-9 тисяч цивільних, від 9,5 до 10,5 тисяч українських військовослужбовців і від 12,5 до 13,5 тисяч бойовиків.

Поділитись: