КП Компанія «Вода Донбасу» 23 травня буде частково відключена від електропостачання через борги перед постачальником ДП «Укрінтеренерго».

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

«Не дивлячись на увагу перших осіб держави та керівництва Донецької області до проблеми КП« Компанія «Вода Донбасу» — рішення не знайдено», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що 15 травня ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля отримав нову заявку на відключення електропостачання КП «Компанія «Вода Донбасу» з 23 травня.

Також наголошується, що в травні комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу» отримало ліцензію на постачання електроенергії з 1 травня. Це дало компанії право самостійно поставляти собі електроенергію безпосередньо від державного підприємства «Енергоринок». Поставка припинилася через 6 днів, через порушення умов оплати (компанія не змогла сплатити електроенергію за подальші періоди) 7 травня ДП «Енергоринок» направила повідомлення про припинення поставки.

Своєю чергою, у прес-службі «Води Донбасу» відзначили, що в разі знеструмлення об'єктів компанії 23 травня без водопостачання залишаться більш півтора мільйона жителів Донецької області.

Нагадаємо, 2 квітня комунальному підприємству «Вода Донбасу» припинили постачати електроенергію, внаслідок чого 10 тисяч мешканців смт Новгородське, що біля Торецька Донецької області, залишились без централізованого водопостачання.

Поділитись: