Десять шкіл у Донецькій області призупинили роботу через наближення до зони бойових дій.

Десять шкіл у Донецькій області призупинили роботу через наближення до зони бойових дій. 

Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Олександр Куць у Facebook.

«Через наближення до зони бойових дій призупинено роботу 10 закладів загальної середньої освіти: три — у Волноваському районі, по два -в Авдіївці, Мар’їнському, Ясинуватському районах, а також Мар’їнська школа-інтернат обласної комунальної власності», — написав він.

Куць також додав, що уздовж лінії розмежування, в так званій сірій зоні знаходиться 113 закладів освіти: 53 дитсадки, 54 школи, 6 училищ та школа-інтернат. У них навчається 15 тисяч 303 дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міни є на городах та дорогах, якими діти йдуть до школи — голова місії ОБСЄ на Донбасі

Також у Донецькій області відкриють чотири капітально відремонтовані опорні школи: у Вугледарі, Добропіллі, Костянтинівці та Маріуполі.

29 серпня міністерка освіти Лілія Гриневич повідомила, що  деякі підручники для Нової української школи друкують із затримкою, тому вони будуть доставленні у школи до кінця жовтня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нова українська школа — це школа для життя у XXI столітті» — інтерв'ю з міністром освіти і науки України

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Зробити школу цікавою: поради експертів з п'яти країн

У Міносвіти України заявили, що у школах створюватимуть комфортніші групи подовженого дня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Відірвати вчителів від дошки: які зміни чекають на українську школу

Нова українська школа – це назва реформи загальної середньої освіти, яку реалізовує Міністерство освіти і науки України. Першокласники, які підуть до школи 1 вересня 2018 року, навчатимуться за новою системою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нова українська школа — це школа для життя у XXI столітті» — інтерв'ю з міністром освіти і науки України

Раніше міністерка освіти заявила, що з виділених урядом 998,8 мільйонів гривень на створення Нової української школи регіони використали лише 44,1%.

Міністерство освіти і науки розробило нову модель оцінювання у перших класах за новим Стандартом початкової школи.

Гімназії та ліцеї прийматимуть першокласників без конкурсу.

Поділитись: