ENRU

На Донеччині можуть оголосити надзвичайну ситуацію через проблеми з водопостачанням

Влада Донецької області розглядає питання про оголошення надзвичайної ситуації у регіоні через проблеми із централізованим водопостачанням у кількох населених пунктах.

Про це написав у facebook глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Він повідомив, що без централізованого водопостачання залишаються понад 380 тисяч людей.

«Ситуація із водозабезпеченням області складна. На сьогодні без централізованого водопостачання 14 міст та 58 селищ – це 382 тисячі чоловік», – написав він.

Жебрівський зазначив, що для того, що поки відновити роботу насосної станції не можна, оскільки дозвіл Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню не наданий і гарантії безпеки для ремонтників немає.

«Домовилися, щоб сьогодні на місце допустили оглядову групу, яка зможе визначити обсяг руйнувань. Зараз на насосній станції працюють енергетики «Води Донбасу» – проводять дефектовку та визначають обсяги відновлювальних робіт. Буквально кілька хвилин тому у супроводі ОБСЄ до оглядових робіт долучилися й працівники ДТЕКу», – зазначив він.

Нагадаємо, 11 червня Південнодонбаський водогін після запуску знову зупинився внаслідок пошкодження насосної станції обстрілами. Через це близько 400 тисяч людей залишилися без централізованого водопостачання.

Воду мешканцям цих населених пунктів подають за графіком або підвозять у цистернах.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram