Прокуратура Харківщини затвердила обвинувальний акт щодо групи осіб, які під виглядом поліцейських шантажували чоловіків через сексуальну орієнтацію.

За інформацією слідства, злочинну групу організував раніше судимий 42-річний харків’янин. До неї він залучив 16-річного юнака та шістьох знайомих віком від 19 до 39 років.

«Діяли вони за заздалегідь розробленим планом. Неповнолітній через інтернет знайомився з чоловіками та пропонував їм послуги сексуального характеру. Інтимні зустрічі завжди проходили за місцем мешкання потенційних жертв. Разом з юнаком до оселі приїжджали й інші учасники групи. Дочекавшись слушного моменту, зловмисники заходили до квартири та представлялися правоохоронцями. Вони показували підроблені посвідчення та лякали «клієнтів» кримінальною відповідальністю за розбещення неповнолітнього. За нерозголошення подробиць інтимного життя вимагали гроші», — йдеться у повідомленні.

Також у відомстві наголосили, що до тих чоловіків, які не погоджувалися на умови злочинців, застосовували насильство.

«Одну з жертв 2 дні утримували у власному домі, аж поки чоловік не погодився переписати на злодіїв свою квартиру в Харківській області. Ще одного потерпілого взагалі вивезли до лісосмуги та, приставши пістолет до скроні, змусили його передати 100 тис. грн», — розповіли в прокуратурі.

Зазначається, що злочинна група діяла два роки, її загальний «заробіток» — понад 700 тисяч гривень.

Як повідомлялося, під Кабміном відбулась акція проти гендерної політики.


Поділитись: