Лев в приватному звіринці
Фото:

Марина Суркова/Facebook

На базі відпочинку в Харківській області зоозахисники виявили диких тварин, зокрема левів, ведмедів, тигра та чорного ягуара, яких через брак коштів недогодовують власники.

Про це у Facebook написала віцепрезидентка Асоціації зоозахисних організацій України Марина Суркова.

За її словами, у приватному звіринцю в вольєрах з цементованою підлогою перебувають 5 ведмедів (2 з них гімалайські), 2 леви, тигр, пантера, два пелікани (у вольєрі з пустим басейном), барани (у загоні без сіна), куріпки та фазани.

«Тварини дійсно виснажені, апатичні, в очах безнадія... В жодному вольєрі ми не знайшли слідів їжі. Керівництво цієї бази пішло на спілкування з нами та пообіцяло віддати добровільно зазначених тварин. Також вони зазначили, що зараз скрутні часи (не сезон) і погодилися, що потрібна допомога в годуванні тварин», — заявила зоозахисниця.

Вона додала, що наразі тваринам шукають притулок. Людей закликали приносити активістам їжу для них: м’ясо, рибу, моркву, буряк, яблука, сіно і зерно. Також людей просять допомогти з транспортом, щоб відвозити їжу до звіринця.

У дописі зоозахисниця залишила контактні телефони та банківські реквізити для допомоги. 

Нагадаємо, у січні в соціальних мережах активісти розгорнули кампанію з порятунку левів, які кілька тижнів залишалися без їжі в парку Аль-Куреші у суданській столиці Хартум.

Поділитись: