У Херсонській області вчені Інституту тваринництва степових районів Асканія-Нова вивели м’ясну породу овець української селекції.

Про це повідомляє Latifundist посилаючись на інформацію департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА.

Порода створюється шляхом схрещування генотипів трьох м’ясних порід: двох зарубіжних і однієї української - асканійської селекції.

«Ми вже отримали у другому поколінні генотипи, які добре себе почувають на півдні України. Всі селекційні розробки проводяться з урахуванням сучасних вимог і викликів. На момент забою тушка 6−8 місячного ягняти має дорівнювати 20 кг. Тільки такі стандарти визнають на міжнародному ринку — і при розробці технологій ми це враховуємо», — заявив директор Інституту тваринництва Асканія-Нова — Національного наукового селекційно-генетичного центру з вівчарства Юрій Вдовиченко.

За його словами, для вирощування тварин застосовується технологія стійлово-вигульного утримання з обмеженим використанням пасовища. Вівці швидко набирають вагу, а м’ясо залишається ніжним. В результаті виходить бройлерна ягнятина — продукт, який користується високим попитом.

Поділитись: