ENRU

На Громадському у День Незалежності відомі українці розкажуть про свою Україну майбутнього

До Дня Незалежності Громадське запропонувало активним громадянам розповісти, якою вони хочуть бачити свою країну.

#ПлануйУкраїну — проект Громадського, в якому активні громадяни розповідають, яку країну вони планують, в якій Україні хочуть жити. Участь в проекті взяли голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, режисер Владислав Троїцький, волонтери Віталій Дейнега та Марія Берлінська, економіст Тимофій Милованов, засновник Pizza Veterano Леонід Остальцев та інші.

 

Також в цей день Громадське представить спецпроект «Діалоги» – розмову за участі українського дисидента, члена-засновника Української Гельсінської групи та віце-ректора Української католицького університету Мирослава Мариновича і правозахисниці, співзасовниці «Восток SOS» Олександри Дворецької. Два покоління правозахисників говоритимуть про свободу, відповідальність та ймовірні сценарії розвитку для країни.

«Мариновича заарештували, коли йому було стільки ж років, скільки зараз Олександрі, – розповідає шеф-редакторка Громадського Ангеліна Карякіна. – Олександра, у свою чергу, рятувалася від переслідувань окупаційної влади в Криму, виїхавши до Києва. Ми хотіли послухати розмову двох сильних особистостей про майбутнє України, про свободу, відповідальність та незалежність».

В ефірі, на сайті Hromadske.UA та соцмережах Громадського слідкуйте:

9:30 – стрім та трансляція параду на Майдані Незалежності.

11:00 – «Діалоги»: Мирослав Маринович, Олександра Дворецька

12:00 – стрім з Ходи Нескорених, у якій візьмуть участь родини загиблих Героїв російсько-української війни та Небесної Сотні, родини полонених та безвісти зниклих воїнів, ветерани, волонтери.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram