Поки значна частина населення планети сидить вдома на карантині, дика природа починає зазіхати на міські нетрі. Відео та фото з тваринами у порожніх містах стають вірусними.

Так, в Австралії камера спостереження поліції зафіксувала кенгуру, який стрибає вулицями порожньої Аделаїди.

Правоохоронці уточнили, що кенгуру прогулювався у центральному діловому районі міста. Як зазначає Reuters, карантин в країні дає результат, бо тепер фіксують менш ніж 40 нових випадків інфікування коронавірусом за добу.

У Південно-Африканській Республіці звірі також стали менше боятися людей, бо рідше стали їх бачити. Ми вже показували, як дикі тварини відпочивають на автодорогах, чого раніше вони не робили.

Тепер місцеві пінгвіни добрались й до майже порожніх міських вулиць. У Південноафриканському фонді охорони прибережних птахів (SANCCOB) заявили, що всі їхні рейнджери зайняті і в них немає часу стежити за пінгвінами в містах. Відео опублікувало Business Insider South Africa.

Цікавий випадок стався в одному з сіл турецької провінції Байбурт, де корова за відсутності хазяїна та інших людей на вулиці залізла на дахи будинків.

«Вона прогулювалась вже на третьому даху, коли її хазяїн взяв ситуацію під контроль. Я радий, що він зробив це, бо четвертий дах був моїм», — розповів Reuters місцевий житель Йемене Їлдирим.

А в аргентинському портовому місті Мар-дель-Плата морські леви окупували прибережні райони. Ці тварини можуть бути небезпечними, бо вони захищають свою територію та виганяють будь-кого, хто їй загрожує.

Поділитись: