ENRU

На Харківщині планують побудувати дві ТЕЦ на біомасі

На території Харківської області можуть встановити дві біологічні теплові електроцентралі та станції з виробництва енергії з відходів.

Це питання із віце-президентом корпорації «МАСТ-ІПРА» Олександром Греховодовим обговорив голова Держенергоефективності Сергій Савчук, повідомляє прес-служба уряду.

«Наразі корпорація працює над проектами встановлення в містах Вовчанськ та Куп'янськ двох ТЕЦ на біомасі (деревній трісці, відходах сільського господарства), електричною потужністю 9,6 МВт та тепловою потужністю 21 Гкал/год кожна», — повідомив Греховодов.

БіоТЕЦ дозволять фактично повністю задовольнити потреби міст в електроенергії, а також відновити цілорічне гаряче централізоване водопостачання.

Греховодов також поділився планами корпорації щодо будівництва заводів з переробки твердих побутових відходів для виробництва енергії.

Над цим питанням корпорація працює спільно з данською компанією «Babcock & Wilcox Volund» — одним із світових лідерів у сфері виробництва електроенергії з відходів.

Раніше повідомлялось, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості запропонувало з 1 квітня 2017 року збільшити індикативну ціну на вугілля для ТЕЦ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram