На українсько-польському кордоні у переддень зимових свят утворилися великі черги через пункти пропуску.

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.

Зазначається, що найбільше власників автомобілів та автобусів очікують на оформлення перед пунктами пропуску «Краківець-Корчова» та «Шегині-Медика».

«Основною причиною такого накопичення є те, що наші земляки, які працюють та навчаються за кордоном, або виїжджали з приватною метою, намагаються встигнути до початку свят повернутися додому», — пояснили у Держприкордонслужбі.

Також уточнюють, що пункти пропуску з української сторони працюють в 1,5 — 2 рази більше своєї проєктної пропускної спроможності.

Через пункт «Шегині» за добу пропустили 2 784 транспортні засоби та 23 387 осіб, через «Краківець» —3 366 одиниць автотранспорту та 16 165 пасажирів.

Прикордонники радять обирати для подорожі менш завантажені пункти пропуску.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури України домовилося з польським урядом про виділення додаткових 5 тисяч польських дозволів для товароперевізників.

Зазначається, що дозволи необхідні водіям фур для того, аби перевозити товари з України у напрямку Польщі. Через відсутність достатньої кількості таких дозволів на кордонах формуються черги з фур.

Поділитись: