Міністерство інфраструктури України домовилося з польським урядом про виділення додаткових 5 тисяч польських дозволів для товароперевізників.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Зазначається, що дозволи необхідні водіям фур для того, аби перевозити товари з України у напрямку Польщі. Через відсутність достатньої кількості таких дозволів на кордонах формуються черги з фур.

«5 годин переговорів з польськими колегами з міністерства інфраструктури. Плюс 5 тисяч дозволів для українських перевізників на поточний рік», — повідомив Криклій.

Зазначимо, що через недостатню кількість виданих польською владою дозволів на здійснення перевезень товарів українськими перевізниками на україно-польському кордоні сформувалися затори. Причиною цього стало те, що на початку 2019 року Польська сторона надала Україні меншу кількість дозволів для перевезень, аніж зазвичай: зі 260 тисяч дозволів українська квота на перевезення товарів скоротилася до 160 тисяч.

На початку листопада Мінінфраструктури домовилося про виділення додаткових 5 тисяч дозволів на перевезення.

Раніше попередній міністр інфраструктури заявляв, що обмежуючи кількість дозволів на перевезення товарів, Польща порушує умови угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile