Зареєстровані у Києві та області переселенці зможуть отримати безоплатну медичну допомогу в рамках місії «Папа для України».

Зареєстровані у Києві та області переселенці зможуть отримати безоплатну медичну допомогу в рамках місії «Папа для України».

Про це повідомляє прес-служба місії.

Медичну допомогу зможуть отримати переселенці віком понад 60 років, які не мають дітей та онуків, сім'ї людей з інвалідністю, у скрутному життєвому становищі (без доходу, з важкими захворюваннями, тощо).

Допомога надаватиметься з 25 липня на базі Медичної Мобільної Клініки, що у місті Києві (вулиця академіка Філатова 1/22, ст. м. Либідська). При наявності необхідних документів переселенці зможуть отримати таку допомогу як консультація лікаря, інструментальні та лабораторні дослідження, лікування зубів (можливість поставити пломби), а також, при необхідності і за результатами обстеження та рецептом лікаря – безкоштовні медикаменти.

Попередньо необхідно записатися за телефоном 0674641492 з 9:00 до 17:00 (будні).

При первинній реєстрації потрібно надати копії паспорту, ідентифікаційного номера (код), довідку ВПО. При собі мати також такі медичні документи, як медкарту, виписки, результати аналізів, знімки, будь-що, що допоможе лікарю мати детальну інформацію про стан здоров’я пацієнта.

Раніше влада столиці повідомляла, що найбільше переселенців зареєстровано у Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як переселенцю оформити закордонний паспорт.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: