У містах Лісичанськ, Новодружеськ та Привілля Луганської області призупинили ​​подачу води через борги підприємства «Лисичанськводоканал».

Як повідомили на сайті Лисичанської міської ради, без води залишилися 35 навчальних та 25 медичних закладів.

Зазначається, що водопостачання припинили з водонасосоних станцій «Білогорівська», «Сумісна», «ГТВ», «Привільнянська» та «Малорязанцево». Для об’єктів соціальної сфери та населення розробили графік підвозу питної та технічної води.

«Переконливо просимо всіх споживачів ЛКСП «Лисичанськводоканал» погасити заборгованість, у разі наявності, за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення», — зазначили у міськраді.

Нагадаємо, 22 жовтня повідомлялося, що у Лисичанську Луганської області три насосні станції відключили від електроживлення через заборгованість за спожиту електроенергію. Без централізованого водопостачання залишилися близько 80 тисяч жителів.

У Лисичанську міська комісія з техногенної-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 жовтня оголосила надзвичайну ситуацію державного рівня через відсутність водопостачання.

Водоканал заборгував 168 мільйонів гривень за електроенергію компанії «Луганське енергетичне об'єднання». Головний інженер «Лисичанськводоканалу» Віктор Францов зазначив, що на сьогодні ситуація є досить критичною, оскільки сплачувати гроші у комунального підприємства немає можливості.

Поділитись: