У Лисичанську Луганської області три насосні станції відключили від електроживлення через заборгованість за спожиту електроенергію. Без централізованого водопостачання залишилися близько 80 тисяч жителів.

Про це повідомляє пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Три насосні станції «Лисичанськводоканалу» від електропостачання ще 18 жовтня, унаслідок чого без централізованого водопостачання залишились центральна та південна частини Лисичанська, міста Привілля та Новодружеськ.

З моменту відключення рятувальники підвезли 459 куб. м. технічної води для населення та на об'єкти інфраструктури. 

У Лисичанську міська комісія з техногенної-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 жовтня оголосила надзвичайну ситуацію державного рівня через відсутність водопостачання

У зв'язку з цим у лікарнях Лисичанська призупинили лікування планових хворих та скасували планові операції, також призупинили роботу пологового будинку. Крім того, у школах змінили графік канікул: вони почнуться 23 жовтня і триватимуть до 29 жовтня, передає «UA: ДОНБАС».

Водоканал заборгував 168 мільйонів гривень за електроенергію компанії «Луганське енергетичне об'єднання». Головний інженер «Лисичанськводоканалу» Віктор Францов зазначив, що на сьогодні ситуація є досить критичною, оскільки сплачувати гроші у комунального підприємства немає можливості.

Поділитись: