На виборчій дільниці №440543 у селі Тепле Станично-Луганського району Луганської області, член дільничної виборчої комісії вкинув пачку бюлетенів, що було зафіксовано спостерігачем Громадянської мережі «Опора». Про це Громадському повідомив координатор спостереження «Опори» у Луганській області Олексій Кормілецький.

За словами Кормілецького, спостерігач «Опори» у селі Тепле зафіксував, що у скриньку для голосування була вкинута пачку бюлетенів. Один з членів комісії визнав, що це він зробив вкидання, і повідомив, що у пачці знаходяться вісім бюлетенів.

«Цей член комісії намагався домовитись зі спостерігачем, щоб вона не викликала поліцію», — розповів координатор.

«Потім підійшов якийсь хлопець та запропонував викликати поліцію. Після того, як минуло 30 хвилин, і поліція не приїхала, я почав дзвонити керівнику обласної поліції. Виявилось, що нашого спостерігача обдурили, і ніхто поліцію не викликав. На цій дільниці немає інших спостерігачів, і зараз всі члени комісії чинять моральний тиск на нашого спостерігача», — додав Кормілецький.

За якого з кандидатів проставлені відмітки у бюлетенях наразі невідомо, це зʼясується після відкриття скриньок для голосування.

За словами речниці Нацполіції в Луганській області Тетяни Погукай, слідчо-оперативна група на даний момент прямує на виборчу дільницю.

За останніми даними ЦВК, на виборах президента в другому турі проголосували 45,26% виборців

21 квітня українці в другому турі голосують за президента України — обирають між шоуменом Володимиром Зеленським (висуванець партією «Слуга народу») і чинним президентом Петром Порошенком (самовисуванець).

Стежте за виборами разом з Громадським у нашій текстовій трансляції.

Поділитись: