На Луганщині 5 жовтня між населеними пунктами Нижньотепле та Артема виникла нова пожежа. Вогонь впритул наблизився до електростанцій, детонують снаряди.

Про це заявили у Станично-Луганській районній державній адміністрації.

Там повідомили, що вибухають нерозірвані раніше боєприпаси. Рятувальники наразі намагаються стримати пожежу.

«“Раптово” запалало навіть там, де не було пожеж у 2014 — 2015 роках після масштабних обстрілів з граду», — повідомили в райадміністрації.

Там наголосили, що пожежа є черговим підпалом. 

Ми намагаємося дізнатися більше інформації про цю пожежу.

Яка ситуація зараз?

Станом на 12:00 у ДСНС повідомляли, що з 9 основних осередків пожеж 7 осередків загасили повністю, ще 1 осередок локалізували. Пожежу в районі села Смолянинове намагаються локалізувати, але ситуація корельована, переконують рятувальники.

Що відомо про пожежі на Луганщині?

Масштабні пожежі виникли на Луганщині 30 вересня: загорілася суха трава та лісова підстилка. Через сильний вітер вогонь швидко поширювався. Унаслідок пожеж загинули 11 людей. Жителів найближчих до осередків вогню населених пунктів евакуювали.

Причини загоряння наразі невідомі. У штабі операції Об'єднаних сил заявили, що пожежі спричинили збройні провокації бойовиків. Поліція вже відкрила низку кримінальних проваджень за фактами пожеж.

Слідство перевіряє усі версії виникнення пожеж. Основні з них: обстріли бойовиків з непідконтрольної урядові території Луганської області, умисний підпал, самозагоряння трави та лісу внаслідок погодних умов, необережне поводження з вогнем.

Поділитись: